Skip to content

PETEKLER

ÇALIŞMALARIMIZ

Grafiker arı, “Bu sene ne bal yaptık!” demiş metin yazarı arıya.
Hangi konularda çalışır bu arılar?

Başarının sırrı
olağan bir şeyi
olağandışı şekilde

iyi yapmaktır.

John D. Rockefeller Jr.

Bee Creative
Bee Unique
Bee The Best

Farklı ve şaşırtıcı bakış açımızla, yaratıcı ve yenilikçi çözümlerimizle, en iyi uygulamaları hayata geçiriyoruz. Başarılarla yetinmiyor, daima daha iyisini hedefliyoruz!

01.

Marka Oluşturma ve
Konumlandırma

Markanızın isim çalışmalarında, sloganlarına, logo çalışmalarından, kurumsal kimliklerine… Baştan sona gerek dijital gerek geleneksel alanlarda markanızın ihtiyaçlarını üretiyor ve hedef kitlenize uygun olarak markanızı konumlandırıyoruz.

Sizin kovanınız bizim kovanımızdır…

02.

Stratejik Marka
Yönetimi

Markaların, mevcut ve potansiyel kitlelerine en uygun medya stratejilerini tanımasına ve uygulamasına yardımcı oluyoruz. İşinizin ihtiyaçlarınıza ve en önemlisi müşterilerinize uyum sağlamak için medya stratejilerini planlıyor, test ediyor ve geliştiriyoruz.

Her çiçeğin poleni değil, size uygun polenler…

03.

Dijital Pazarlama
Yönetimi

Uçtan uca planlama, etkinleştirme, optimize etme ve analiz etme yeteneklerimiz ile hedef kitlenizin davranış ve beklentilerinin değişen dinamiğine paralel bir şekilde tüm dijital mecralarınız üzerinde size ileriye taşıyacak genel bir pazarlama stratejisi belirliyoruz.

Büyümenizi sağlayacak dijital ballarla geldik…

04.

Kurumsal İmaj
Yönetimi

Hedef kitleniz nereye bakarlarsa baksın, belki bir renkten belki bir çizgiden… Amacımız sizi olumlu etkilerle akılda bırakmak. Bunun için her mecranızı kontrol ediyor, yanı sıra hakkınızda söylenen her cümleyi nerde söylenirse söylensin takip ediyoruz.

Her vızıltıda gözlerimiz size arıyor…

05.

Web Sitesi ve
Geliştirmeleri

Firmanıza özel ihtiyaçlarınızı anlıyor, önerilerimizi sunuyor ve profesyonel çizimlerle taslak hazırlıyoruz. Ardından dijital ortama kodluyoruz. Özgün, gereksinimlerinizi karşılayan ve yaşayan bir web sitesi hazırlıyor, hızlı açılma garantisi veriyoruz.

Siz de peteklerinizin kusursuzluğunu sergileyin…

06.

Sosyal Medya
Yönetimi

Firmanız için doğru sosyal medya platformlarını seçerek ilgili platformun dinamiklerine uygun içerikler üretiyor, hedef kitlenize kendinizi ifade etmenizi sağlıyoruz. Oluşturulacak kimliğinizi sizin mevcut kurumsal duruşunuzla özdeştiriyor, bütünlük sağlıyoruz.

Günümüzde sosyal medyada da vızırdamalı…

07.

SEO - SEM
Çalışmaları

Markanızın belli anahtar kelimelerde aramalarda en üst sıralarda yer almasını sağlamak adına, web sitenizin her bir sayfası için ayrı ayrı SEO çalışmaları yürütüyor ve rekabet analizleri ile sürekli güncellemeler yaparak mevcut gücümüzü iyileştiriyoruz.

Kovanınızı bulamazlarsa, ballarınızı göremezler…

08.

Dijital Reklam
Çalışmaları

Dijital dünyada aklınıza gelebilecek her türlü mecrada sizler için reklam stratejileri belirleyebiliyor ve reklam uzmanlarımızla en iyi sonuçları alacağımız çalışmalar yürütüyoruz. En önemlisi de doğru hedeflemeleri yapıyor, bütçenizi en uygun şekilde kullanıyoruz.

Ballarınızı taleplere yetiştirmekte zorlanacaksınız…

09.

Analiz ve
Raporlamalar

Periyodik analizlerimiz ile güncel gelişmelerin nabzını tutuyor ve düzenli raporlamalar yaparak firmanızın her anını takip etmenizi sağlıyoruz. Düzenli verilerimizi oluşturuyor, böylece hedef pazarınıza ulaşırken daha sağlam adımlar atmanıza yardımcı oluyoruz.

Ballarınızın kalitesi kontrolümüz altında…

Hadi Konuşalım

Bizimle büyümeyi deneyimlemeye hazır mısınız?