Kovan

Biz Kimiz?

Her arı kendini kovanında rahat hisseder, e haliyle ajans bee’nin arıları olarak bizimde kendimizi bulduğumuz yer kovanımızdan başkası olamaz. Bu kovanda ana kraliçe arıdan, işçi arılara, yani metin yazarlarından, grafikerlere, sanat yönetmeninden 3D sanatçılara kadar herkes bir uyum içerisinde çalışır (hele bir çalışmasınlar).

Bu çalışkan arılar sizden gelen projelere ve bizim çözüm önerilerimize göre bazen bir kovan içine de tıkılıp kalmaz kovanından dışarılara çıkarak pek çok iş ve çözüm ortağımızdan en iyi polenlerini toplarlar. Kısaca söylemek gerekirse bizim kovanımızda bulunan tüm arılar sizin projenizi en tatlı en organik bala çevirmek için gece gündüze demeden vızır vızır çalışırlar.

İşi Şansa Bırakmamak

Üretmeden önce dinliyoruz! Fark yaratmak, değer katmak ve dijital pazarlama gücünüzü arttırmak için markanıza ilişkin tüm planlarınızı, hedeflerinizi ve hatta problemlerinizi tüm ayrıntılarına kadar öğreniyoruz. Başarı yolunda en doğru adımların hangisi olduğunu birlikte belirleyerek; size kalite, teknoloji ve strateji ile beslenmiş bir dijital deneyim olanağı sunuyoruz.

Sürprizlere Yer Vermemek

Bir kovandaki arı toplumunun birbirinden bağımsız hareket etmeleri ne kadar imkânsızsa, bizim de yaptığımız iş süresince müşterilerimizden bağımsız karar almamız o kadar imkânsız bir durum. Dolayısıyla işin en başından sonuna kadar her detayı birlikte tasarlıyor ve müşterimizin bizimle birlikte taslak kâğıtlarımıza karalamalar yapmasını seviyoruz.

Hep Daha İyisini Hedeflemek

Kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kesintisiz öğrenmeye açık kalarak, yaptığımız her projeye bir öncekinden daha fazlasını katmaya çalışıyor ve günümüzdeki hiçbir teknolojik güncellemeyi kaçırmıyoruz.