Skip to content

KOVAN

BİZ KİMİZ?

Bir arının kendi kovanı gibisi yok tabii, ee haliyle Ajans Bee arıları olarak bizim de keyif ve neşe bulduğumuz yer kovanımızdan başka yer olamaz! Bu kovanda ana kraliçe arıdan, işçi arılara; yani metin yazarlarından, grafikerlere, art direktörlerden, web uzmanlarına kadar herkes bir uyum içerisinde vızıldar.

Bilgi Toplama

Konacak en güzel çiçeği sizler için arıyoruz.

Fikir Üretme

Polenleri topluyor, size en uygununu seçiyoruz.

Birlikte Çalışma

Bütün kovan aynı anda sizin için vızırdıyoruz.

Etkili Uygulama

Sabırla ve sevgiyle peteklerinizi oluşturuyoruz.

Finalizasyon Yapma

En sonunda da ağzımızdan bal damlıyor tabii…

Teslim Etme

Artık en tatlı bal sizin! Afiyet bal şeker olsun :)

Çalışkan arılar olarak sizlere en iyi balları hazırlamak için daima sevgi ve azimle çalışırız. Ancak çözüm, her zaman da kovanın içinde değildir. Bazen dışarıya çıkar ve pek çok çözüm ortağımızdan en iyi polenleri toplarız.

Ajans Bee kovanında bulunan tüm arılar, sizlerin projelerini ve markalarını en tatlı en doğal bala çevirmek için gece gündüz demeden vızır vızır çalışırlar.

İşi Şansa Bırakmamak

Üretmeden önce dinliyoruz!

 Fark yaratmak, değer katmak ve dijital pazarlama gücünüzü arttırmak için markanıza ilişkin tüm planlarınızı, hedeflerinizi ve hatta problemlerinizi tüm ayrıntılarına kadar öğreniyoruz. Başarı yolunda en doğru adımların hangisi olduğunu birlikte belirleyerek; size kalite, teknoloji ve strateji ile beslenmiş bir dijital deneyim olanağı sunuyoruz.

Sürprizlere Yer Vermemek

Sizlerle birlikte yürüyoruz!

Bir kovandaki arıların birbirinden bağımsız hareket etmeleri ne kadar imkansızsa, bizim de yaptığımız iş süresince müşterilerimizden bağımsız karar almamız o kadar imkansız. İşin başından sonuna kadar her detayı birlikte tasarlıyor ve müşterimizin bizimle birlikte taslak kağıtlarımıza karalamalar yapmasını seviyoruz.

Hep Daha İyisini Hedeflemek

Elimizdekiyle Yetinmiyoruz!

Kovanımızda daima birbirimize yeni bir şeyler öğretiyor, kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kıymetli markanıza daha fazlasını verebilmek için; kesintisiz öğrenmeye daima açık kalarak, yaptığımız her projeye bir öncekinden daha fazlasını katmaya çalışıyor ve günümüzdeki hiçbir teknolojik güncellemeyi kaçırmıyoruz.

BEE TEAM

KOVANIN ARILARI

Ahmet Bozyel

Ajans Başkanı
ahmet-bozyel

Elif Bozyel

Marka Yöneticisi
Elif-Hanım

Berk Coşar

Web Tasarımcı
berk

Berkan Önal

Grafik Tasarımcı
Berkan

Emine Nur Aktay

Marka Yöneticisi
emine

Tolgahan Kaya

Web Tasarımcı
Tolgahan KAYA/ Web Designer

H. İpek Mürteze

Grafik Tasarımcı
ipek-1

Bige Çavuşoğlu

Grafik Tasarımcı
bige

Beste Danacı

Metin Yazarı
beste

Hadi Konuşalım

Bizimle büyümeyi deneyimlemeye hazır mısınız?