Skip to content

BEELOG

BEELOG

İyi bir web sitesi tasarımına yatırım yapmak; üretkenlik, marka bilinirliği ve müşteri sadakatini etkileyen önemli bir karardır.
Stratejik bir tasarım, ürününüzün ya da hizmetinizin kolayca erişilebilir olmasını sağlar, güçlü pazarlama sonuçları elde etmenize destek olur ve size rakiplerinizin bir adım önüne geçirir.

Her gün gelişen ve değişen teknoloji, aslında sizin ve firmanızın en büyük dostudur. Çünkü sitenizde geç yüklenme, kafa karıştırıcı tasarımlar ve anlaşılması güç içerikler bulunmadığı sürece yani özünde siteniz kullanıcı dostu olarak tasarlandığında, kullanıcıların sizin sitenizi kapatıp rakiplere yönelmesi ihtimali çok düşüktür. Sitenizin ilk bakışta temiz, sade ve anlaşılır gözükmesi kadar iç durumu da önemlidir. Yani olay aslında sadece göze hitap etmek değildir. Web siteniz verimli bir şekilde çalışmalı, bağlantılar doğru sayfalara yönlendirilmeli, kolay gezinim sağlamalı ve tüm bunlar sıklıkla kontrol edilmelidir.

Siteniz harekete geçirici, dikkat çekici olmalıdır. Hangi konuda harkete geçireceği ise firmadan firmaya değiştiği gibi, bir uzman tarafından incelenerek karar verilmelidir. Kullanıcılar, bir e-ticaret sitesinde alışverişe yönlendirilirken, bir danışmanlık firmasında randevu almaya yönlendirilmelidir.

İyi tasarlanmış ve iyi planlanmış bir web sitesi, firmanızın güncel ve müşterisine değer verdiğini gösterir. Profesyonellerce yapılan grafikler, doğru yerde doğru kalitede kullanılmış görseller, sade ve anlaşılır bir dille yazılmış içerikler, doğru eklenmiş yönlendirmeler sizi profesyonel gösterecektir. Çünkü ne iş yaptığınız kadar, onu nasıl sunduğunuz da çok önemlidir. Sunuş şeklinizin, müşteri sadakati sağladığını da unutmamak gerekir.

Hadi Konuşalım

Bizimle büyümeyi deneyimlemeye hazır mısınız?