Kovan

Biz Kimiz?

Bilgi Toplama Yönetme

Konacak Çiçeği Bulmak

Yaratıcı Fikir Öne Sürme

Polen Toplamak

Reel İş Kurgulama

Kusursuz Petek Oluşturmak…

Etkili Uygulama

Mükemmel Balı Üretmek

Final Düzenleme Sunum

Ağzından Bal Akmak

Onay ve Teslimat

Bal Şeker Olsun… :))

Bal tadında projeler

Ajans Bee üstlendiği projeleri en sistematik ve hızlı bir şekilde finalize eden bir tasarım ofisi ve üretkenlik kampüsüdür.

Tamamı genç ve dijital yaratıcılığı benimsemiş beyinlerden oluşan ekibiyle; özgün, kreatif, kopyadan uzak sonuçlara ulaşmayı hedefleyen AjansBee, dokunduğu her kurumun marka konumlandırmasını gerek reel gerekse dijital ortamda güçlendirerek, markanın gerçek değerinin ortaya çıkmasını ve bu değerin dijital bir görsellikle bütünleşip zenginleşmesini sağlar.

bal tadında projeler
İşi Şansa Bırakmamak

Üretmeden önce dinliyoruz! Fark yaratmak, değer katmak ve dijital pazarlama gücünüzü arttırmak için markanıza ilişkin tüm planlarınızı, hedeflerinizi ve hatta problemlerinizi tüm ayrıntılarına kadar öğreniyoruz. Başarı yolunda en doğru adımların hangisi olduğunu birlikte belirleyerek; size kalite, teknoloji ve strateji ile beslenmiş bir dijital deneyim olanağı sunuyoruz.

Sürprizlere Yer Vermemek

Bir kovandaki arı toplumunun birbirinden bağımsız hareket etmeleri ne kadar imkânsızsa, bizim de yaptığımız iş süresince müşterilerimizden bağımsız karar almamız o kadar imkânsız bir durum. Dolayısıyla işin en başından sonuna kadar her detayı birlikte tasarlıyor ve müşterimizin bizimle birlikte taslak kâğıtlarımıza karalamalar yapmasını seviyoruz.

Hep Daha İyisini Hedeflemek

Kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kesintisiz öğrenmeye açık kalarak, yaptığımız her projeye bir öncekinden daha fazlasını katmaya çalışıyor ve günümüzdeki hiçbir teknolojik güncellemeyi kaçırmıyoruz.